Edmar

Małe dzieła sztuki jubilerskiej

Pokoje Hotelowe i Restauracja Edmar to elegancki obiekt otwarty w 2013 roku. Usytuowany jest w malowniczej okolicy na Żuławach Wiślanych, u stóp największego Zamku Średniowiecznego w Europie. Widok z okien hotelu na Malborską twierdzę, wprawi w zachwyt każdego z naszych gości, który znajdzie tu spokój po dłuższej podróży. Nasz obiekt posiad kilka typów pokoi, restaurację, darmowy parking dla gości oraz Wi-Fi. Posiadamy całodobową recepcję, a uśmiechnięta obsługa jest zawsze skora do pomocy.

Latem goście mogą podziwiać historyczną panoramę Malborka w świetle zachodzącego słońca, wsłuchując się w wieczorne koncerty żab oraz delektując się pysznym posiłkiem serwowanym w naszej restauracji. Taras Widokowy oferuje niepowtarzalny krajobraz w skali świata, a w połączeniu z pyszną kawą lub czymś mocniejszym, zapewnia długotrwałe wspomnienia. Unikatowa lokalizacja z dala od zgiełku i codziennych trosk zapewnia wiele atrakcji. Sprzyja spacerom w trakcie których można podziwiać faunę i florę Żuław.

Aktywne osoby również znajdą w Malborku coś dla siebie. Liczne trasy rowerowe oraz miejsca do biegania zapewnią wyzwanie dla każdego sportowca amatora czy profesjonalisty. Nie bez powodu w Malborku organizowany jest Castle Triathlon. Pokoje Hotelowe Edmar wychodzą na przeciw swoim gościom oferując darmową wypożyczalnie rowerów. Najmłodszym polecamy spróbować swoich sił w położonym niedaleko Parku Linowym. Młodszym i starszym odkrywcom chętnym do spotkania z prahistorią proponujemy odwiedzić Dino Park.

Wydarzenia kulturalne stanowią najistotniejszy punkt w Malborskim Kalendarzu Imprez.
Oblężenie Malborka to obowiązkowy punkt dla każdego miłośnika spotkań z żywą historią.

Dołącz do nas! Otrzymuj najnowsze informacje o promocjach i kodach rabatowych do wykorzystania w naszym sklepie!
Dołącz do Nas
Zapisz się na newsletter