O nas

O nas

Sklep edmar

Edmar to pracownia jubilerska, która specjalizuje się w obróbce Złota Północy, czyli Bursztynu. Nasza niesamowita przygoda z biżuterią trwa nieprzerwanie już ponad 40 lat. Z pasji do jubilerstwa i miłości do bursztynu powstają co roku w naszym atelier niezwykłe kolekcje, które prezentujemy w sklepie Edmar znajdującym się na terenie zamku w Malborku – największej krzyżackiej twierdzy. Wielka historia miejsca w którym powstają nasze wyroby, a także nieprzeciętność bursztynu sprawiają, że tworzona przez nas biżuteria jest niezwykła.

Wiele odwiedzających nas osób pyta się „dlaczego bursztyn skoro do wyboru jest tyle niesamowitych materiałów?” Nam odpowiedź wydaje się oczywista. Czy projektując w Malborku, mieście z tak niezwykłą historią i leżącym tak niedaleko morza wybór mógłby paść na inny surowiec? Bursztyn urzeka swoją niejednorodnością, niezwykłą gamą kolorystyczną oraz fantazyjnymi kształtami. Pracując z bursztynem mamy możliwość tworzenia unikatowych wyrobów. Każdy kolczyk, każda zawieszka czy bransoletka będą się między sobą różniły, gdyż nie ma dwóch jednakowych kawałków bursztynu. I to właśnie jest największa magia bursztynu.

Jeżeli jeszcze nie zakochaliście się w bursztynie dajcie się nam zabrać do tego magicznego świata a pokażemy Wam moc zaklętą w bursztynie…