Wysyłka

Kontakt
Koszt i termin wysyłki
 1. Na czas dostawy towaru do Klienta składa się przygotowanie zamówienia do wysyłki przez Sprzedawcę oraz doręczenie towaru przez wybranego przewoźnika. Czas przygotowania towaru do wysyłki przez sprzedającego wynosi zwykle do 3 dni roboczych. Do tego należy doliczyć czas dostawy towaru przez przewoźnika, na który Sprzedający nie ma wpływu.
 2. Zamówienia złożone po godz. 16.00 oraz w soboty, niedziele i święta będą przygotowywane do wysyłki od następnego dnia roboczego.
 3. W przypadku płatności kartą lub przelewem na konto bankowe czas realizacji zamówienia rozpoczyna się od momentu zaksięgowania wpłaty na kocie bankowym Sprzedającego.
 4. Klient zobowiązany jest do sprawdzenia stanu produktów, bądź gdy jest to utrudnione, stanu przesyłki, zaraz po otrzymaniu przesyłki od przewoźnika. W przypadku stwierdzenia przez Klienta jakichkolwiek uszkodzeń mogących powstać w trakcie transportu Klient zobowiązany jest do sporządzenia odpowiedniego protokołu szkody oraz do zawiadomienia o tym fakcie Sprzedającego.
 5. Sprzedający nie odpowiada za niedostarczenie Produktu z przyczyn leżących po stronie Klienta np. w związku ze wskazaniem nieprawidłowego bądź niepełnego adresu dostawy.
 6. Cennik dostawy:
  – Poczta Polska – 14,50 zł
  – Kurier DPD – 13,99 zł
  – Inpost – 12,99 zł